Комсомольский лицей №1

Мінна безпека
Абетка безпеки
Написав Карина Сергіївна   
01 вересня 2023

Абетка безпеки

 
Мінна безпека (інформування працівників)
Написав Карина Сергіївна   
18 жовтня 2023

Мінна безпека (інформування працівників)

18 жовтня 2023 року співробітниками міжнародної гуманітарної організації Данська Рада у справах біженців (DRC), було проведено сесію з інформування про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни (ІНРМ) для працівників КЗ «Слобожанський ліцей №1». Слухачів було ознайомлено з алгоритмами безпечної поведінки: що робити і як діяти якщо людина зрозуміла, що опинилася на замінованій території або натрапила на боєприпас. Сесія відбулася за підтримки Європейського Союзу.

Дякуємо спікерці Юлії ЯКИМЧУК за корисну інформацію! Наразі це дуже важливо не тільки для збереження власного здоров’я та життя, а й для вміння надати необхідну допомогу оточуючим.

Разом ми – сила! Все буде Україна!

https://www.facebook.com/liceyN1/posts/pfbid0taPsRAjoqztRjMMc1ZGc9HaByz3bVZMav295Q6ToGaaMr6z9Z8AwpcEwhTNm8kpZl

 

 
Мінна безпека
Написав Карина Сергіївна   
12 жовтня 2023

Мінна безпека

 З 2015 року Представництво міжнародної британської гуманітарної організації ХАЛО Траст в Україні займається гуманітарною протимінною діяльністю на території України, зокрема інформаційною діяльністю для попередження ризиків, пов'язаних із вибухонебезпечними предметами.

Організація запланувала і провела низку заходів протягом 09.10.2023 – 13.10.2023 року з учнями нашого закладу, спрямованих на підвищення обізнаності громадян про ризики, пов'язані з вибухонебезпечними предметами.

Інформування відбувалося в форматі презентації та охопило такі теми:

üвибухонебезпечні та підозрілі предмети, що найбільш розповсюджені на території України;

üзаходи безпеки в разі знаходження таких предметів;

üознаки та маркування небезпечних територій, правила поведінки;

üщо робити, якщо людина опинилась на потенційно небезпечній ділянці.

Метою заходів є зниження ризиків від контактування з вибухонебезпечними предметами та запобігання нещасним випадкам шляхом надання рекомендаційних інструкцій для підвищення рівня обізнаності жителів вразливих регіонів.

Щиро вдячні організаторам ТРУШ Ганні Миколаївні-керівнику групи з інформування та спікерам, ЯКОВЕНКУ Єгору, ЩІТЦІ Ірині за пізнавальні, своєчасні та цікаві заняття!

https://www.facebook.com/liceyN1/posts/pfbid029gocgdvnek9EBSArsjaAPzX77tab9noN5D8HD1MhLnnfZoTnhkEC47YbkZb6Uw2Hl