Комсомольский лицей №1

Online

Всього на сайті:
  • 10 гостей
Нові користувачі:
  • Бережна Олександра
  • illusha_chernushev
  • Адміністратор
Уроки академічної доброчесності
(0 Голосів)
Написав Адміністратор   
01 березня 2024

Уроки академічної доброчесності

Академічна доброчесність починається з поведінки кожного – учнів, батьків, вчителів, директорів шкіл та органів управління освітою. Однак, на жаль, далеко не всі учасники освітнього процесу знайомі з поняттям академічної доброчесності. Тому учні 6 – В класу вирішили розібратися з цим поняттям та створили поради, які допоможуть не порушувати академічну доброчесніть у школі.

Посилання

 Доброчесність – це явище природи, воно не змінюється з часом та не залежить від пори року. Доброчесність – це внутрішній стан. Бути чесним, справедливим та відповідальним – риси, що виховуються за шкільною партою й на все життя.

Посилання

Бути доброчесним не так складно, як здається: цінуємо своїх однокласників, поважаємо себе і працю своїх товаришів, уникаємо образливих слів, не боїмося визнавати свої помилки, уникаємо обману, списування, плагіату. Така основна ідея флешмобу учнів 7 – Б класу.

Посилання

Доброчесність – це не просто слово, а наша життєва філософія. Вона робить світ кращим та дарує нам внутрішню гармонію та задоволення. Особливо в навчанні потрібно дбати про чесність та власні досягнення. Кожен має великий потенціал та здібності, і чесне власне виконання робіт – це шлях до саморозвитку та набуття знань. А використання плагіату, використання (Ctrl+C, Ctrl+V), не є правильним шляхом до успіху. Такої думки дотримуються здобувачі освіти 9 – Б класу.

Посилання

 

 
Тиждень ТОЧНИХ НАУК
(0 Голосів)
Написав Адміністратор   
29 лютого 2024

Тиждень ТОЧНИХ НАУК

Ні для кого не є секретом, що сучасна школа має плекати учнів – майбутніх лідерів з активною життєвою позицією, економічно грамотних, креативну молодь, здатну мислити творчо, критично, логічно. Вже стало доброю традицією кожен рік проводити тиждень «Точних наук», що є чудовою можливістю не тільки покращати знання з математики, а знайти в ній щось цікаве та захоплююче. Нестандартні форми надихають здобувачів освіти на самовираження та самостійно-пошукову роботу. Упродовж тижня учні взяли участь в цікавих математичних перегонах, створювали відеоролики розв’язання задач з практичним змістом, складали – ребуси, логічні та нестандартні задачі. Предметний тиждень Точних наук – це чудова можливість побачити точні науки під іншим кутом!

Посилання

Креативний підхід наших учнів - результат дистанційного навчання.

Посилання

 
До річниці повномасштабного вторгнення
(0 Голосів)
Написав Адміністратор   
24 лютого 2024

До річниці повномасштабного вторгнення

Річниця повномасштабного вторгнення, ця дата — особистий біль кожного українця. З того жахливого лютневого ранку вже минуло цілих два довгих роки. Два роки, сповнених сліз, страждань і безпрецедентного героїзму українців. Ми сильні, ми незалежні, і так буде завжди, бо ми ВІЛЬНІ ЛЮДИ! Слава Україні, Слава Героям, Слава ЗСУ.

Посилання

Посилання

Посилання

 
Міжнародний день рідної мови
(0 Голосів)
Написав Адміністратор   
21 лютого 2024

Міжнародний день рідної мови

Мова – то серце народу, гине мова – гине народ! До Міжнародного дня рідної мови активно долучилися діти 1-4 класів. Вшановуючи красу і багатство рідної мови класні спільноти початкової ланки створили творчі проєкти, фотоквести, вікторини, квести - вистави, математичні дослідження.

Мова – це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її. (Олесь Гончар) 

Посилання

У Міжнародний день рідної мови здобувачі освіти 5-11 класів КЗ «Слобожанський ліцей №1» взяли участь у цікавих мовно-літературних квестах, інтелектуально-розважальних іграх, мовних квестах, створили цікаві інформаційні відеоролики, адже рідна мова для кожної людини – це важливий елемент культурної свідомості. Мова накопичує досвід і традиції попередніх поколінь і передає їх нащадкам, тому важливо берегти свою рідну мову.

Саме зараз наша Батьківщина, свобода, мова потребують захисту. Право бути господарем на власній землі, розмовляти рідною мовою, жити у своїй країні українці захищають зі зброєю в руках. Сьогодні українська мова єднає нас у боротьбі проти ворога і веде до Перемоги!

Разом до перемоги!

Все буде Україна!

Посилання

Події останніх двох років стали поштовхом для переосмислення ролі рідної мови в житті кожного українця. Вона стала оберегом, символом єдності, маркером ідентичності.

Саме ця ідея є лейтмотивом висловлень учнів 6-7 класів під час віртуального мотиваційного інтерв'ю "Я українець! Моя мова - українська!", проведеного вчителями української мови та літератури, зарубіжної літератури О. ЛАШКОВОЮ та В. ЮНАШЕВОЮ.

        Посилання

До Міжнародного дня рідної мови учні 9 класів разом з вчителями зарубіжної літератури ЮНАШЕВОЮ В.А. та ЛАШКОВОЮ О.А. провели серед спільноти 8-11 класів, їхніх батьків, знайомих опитування про вживання української мови з метою дослідити ставлення до рідної мови, рівень послуговування українською мовою в різних сферах життя до війни та зараз.

       Посилання

Просвітницький відеопроєкт "Плекаймо рідну мову!", що створили учні 9-х класів під керівництвом ЛАШКОВОЇ О.А. та ЮНАШЕВОЇ В.А., покликаний нагадати, що ми можемо пишатися своєю мовою – унікальною, багатою, виразною, емоційною, співочою, дотепною; закликати до збереження чистоти української мови без суржику, російських покручів, іншомовних слів.

      Посилання

 

 
День спротиву окупації Криму
(0 Голосів)
Написав Адміністратор   
26 лютого 2024

День спротиву окупації Криму

26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим. Це день вшанування мужності громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території АРК та міста Севастополя у відстоюванні територіальної цілісності України.

З приводу цього у закладі були проведені у режимі онлайн тематичні заходи: бесіди, інформаційні хвилинки, диспути за темами «Автономна республіка Крим: традиції, релігія, культура», «Місце української держави у світовій спільноті», «Крим-дев’ять років спротиву».

Посилання

 
Соборна Україна
(0 Голосів)
Написав Адміністратор   
22 лютого 2024

Соборна Україна

«Захід, схід – одна країна. Це – соборна Україна». Під такою назвою до Дня соборності України здобувачі освіти 5-7 класів висловили свою думку через композиційні рішення за допомогою малюнків. Активісти-художники намалювали невеличкі стіннівки, де відображається символіка України – країни, яка у скрутну хвилину, як ніколи об'єдналася!!! Захід і Схід, два крила, дві половинки одного серця йдуть по життю вже багато років, підтримують одне одного.

Посилання

 
Янголи пам'яті
(0 Голосів)
Написав Адміністратор   
20 лютого 2024

Янголи пам’яті

20 лютого – День пам'яті Героїв Небесної Сотні. В рамках вшанування вічної, світлої пам’яті про загиблих під час страшних подій лютого 2014 року в Україні в 5-11 класах були проведені уроки мужності: «Небесна сотня. Вони загинули за Україну», «Вони помирали, щоб жила Україна», «Зав’яжи стрічку Пам’яті на честь Героїв».

Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схиляємо голови. Вони згасли як зорі. Їх шанувати поклянись.

Посилання

«Янголи пам'яті». Під такою назвою пройшов захід активістів-художників здобувачів освіти нашого ліцею. Діти прослухали бесіду про історичні факти лютого 2014 року, вшанували пам'ять загиблим, які відстоювали гідність українців. Потім колективно виконали композицію «Янголи Небесної сотні», яка прикрасила дерево одного з дворів нашого селища.

Слава Україні!

Разом до перемоги!

          Посилання

Під керівництвом вчителів трудового навчання і образотворчого мистецтва провели флешмоб «Янголи, які тримають небо». Активну участь в акції взяли учні 5-9 класів.

Разом до Перемоги!

Посилання

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 17