Гендерна рівність
(1 Проголосувало)
21 січня 2019

Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді

Серед 8-их, 9-их, 10-их класів пройшли заняття з гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та прав

Серед 8-их класів заняття «Батьки-діти» спрямоване на визначення причин виникнення непорозумінь у стосунках з батьками та шляхи їх вирішення. Та заняття «Чи це кохання?», спрямоване з’ясувати різницю між поняттям кохання, сліпого захоплення та ревнощів, зміцнити аналітичні навички.

Серед 9-их класів заняття «Чи це кохання?» та заняття «Що ви бачите в мені?», метою яких є з’ясувати як культурний тиск, пов'язаний з зовнішністю, впливає на самооцінку. Сприяння формуванню позитивного ставлення до себе. Покращити рівень розвитку емпатії.

Серед учнів 10-их класів заняття «Що ви бачите в мені?» та «Репродуктивні права: встановлення пріоритетів», метою яких є сформувати цілісне уявлення про репродуктивні права, як базові права людини.