Тиждень безпеки дорожнього руху
17 листопада 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

В рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі у період з 13 по 19 листопада 2023 р. в Україні відбувся другий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху.

Наш заклад традиційно долучився до організації та участі в заходах щорічного Тижня безпеки дорожнього руху.

Заходи Тижня стосувалися питань безпеки дітей та молоді на дорогах, актуальності носіння світлоповертальних елементів у темний час доби, умінь надання домедичної допомоги при надзвичайних ситуаціях. Всі заходи були спрямовані на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, зокрема:

ü  17 листопада 2023 року був проведений єдиний національний урок «Безпечна дорога додому»;

ü  проведені бесіди з батьками учнів, класні керівники акцентували увагу на питаннях щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей у процесі дорожнього руху, поліпшенні засвоєння дітьми норм безпечної поведінки;

ü  проведено цикл заходів із теоретичних і практичних навичок поведінки в разі надзвичайних ситуацій.

Підсумком тижня став створений відеоролик: «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА ОЧИМА НАШИХ ДІТЕЙ».