Голодомор 1932-1933 років – біль серця всієї України
(1 Проголосувало)
25 листопада 2023

Голодомор 1932-1933 років – біль серця всієї України

У той далекий тридцять третій.. ой було.

Здавалось, й небо голодом кричало

Смерть опустила занавісою чоло

Стільки людей невинних повмирало..

( Юлія Хандожинська)

Минуле століття пронеслось над Україною страшним голодом 1932-1933 років. До Дня пам’яті жертв голодомору у 7-11 класах були проведені години спілкування: «Голодомор - 1932-1933 років-біль серця всієї України».

«Не маємо права забути.»

«Рік 33-ій...Голод.. Голод…»

До дня вшанування пам’яті загиблих від голоду Учні підготували матеріали з трагічним минулим нашого народу, зробили аналіз історичних фактів, проаналізували, як треба ставитися до історії, на достовірних фактах утрати, показали непримиримість до насилля, повагу, турботу, співчуття до людей, які пережили страхіття голодомору.

Учні взяли участь в акції «Запали свічку2, яка символізує вшанування пам’яті загиблих. Це – знак нашої пам'яті. Це святий вогник, який зігріє душу загиблих. Це світло очищення задля нашого майбутнього.

Ми живемо.

Живе наш народ.