Корупція вбиває мрії
09 лютого 2024

Корупція вбиває мрії

Традиційно у КЗ "Слобожанський ліцей №1" проходили заходи до міжнародного Дня боротьби з корупцією 9 грудня. Корупція є небезпечним феноменом, що загрожує розбудові демократичних інститутів, розвитку економіки та залученню інвестицій. Саме тому з 5 по 9 лютого класні керівники знову провели антикорупційні заходи під гаслом «Корупція вбиває мрію» - вікторини, квести, тестування, круглі столи, створили електронні плакати та малюнки.

Метою проведення таких заходів є:

систематизація та узагальнення основ знань щодо причин, видів, проявів, наслідків корупції як негативного соціально-правового явища;

розвиток вмінь й навичок протидії корупції;

забезпечення умов для розвитку правосвідомості учнів;

формування елементів їхньої правової культури, антикорупційних моделей поведінки, власного ставлення учнів до ролі держави, суспільства й громадян у протидії корупції;

виховання нетерпимого, негативного ставлення до корупції як суспільно-небезпечного явища.