Тиждень ТОЧНИХ НАУК
29 лютого 2024

Тиждень ТОЧНИХ НАУК

Ні для кого не є секретом, що сучасна школа має плекати учнів – майбутніх лідерів з активною життєвою позицією, економічно грамотних, креативну молодь, здатну мислити творчо, критично, логічно. Вже стало доброю традицією кожен рік проводити тиждень «Точних наук», що є чудовою можливістю не тільки покращати знання з математики, а знайти в ній щось цікаве та захоплююче. Нестандартні форми надихають здобувачів освіти на самовираження та самостійно-пошукову роботу. Упродовж тижня учні взяли участь в цікавих математичних перегонах, створювали відеоролики розв’язання задач з практичним змістом, складали – ребуси, логічні та нестандартні задачі. Предметний тиждень Точних наук – це чудова можливість побачити точні науки під іншим кутом!

Креативний підхід наших учнів - результат дистанційного навчання.